Recent Posts of member geboza

Posts:

By geboza at 04,Mar,24 13:57
Szeretnйm, ha sokan lбtnбnak meztelenьl magammal jбtszani !



By geboza at 25,Dec,23 08:56
Szia ! - Jу hallani a hozzбm hasonlуkrуl !
Йn is lefйnykйpezem, videуzom magam, aztбn mint kнvьlбllу nйzzem a kйpeket !
Ez megint beindit йs nagyon sokszor erre a sajбt kйpeimre йlveztem el !
Lefйnykйpezem magam, йs бllуkйpszerűen megmutatom a gйpnek,a faszkiverйs йlvezetes pillanatait.
Kezem izgatottan markolбssza,hъzgбlja a gyцnyцrű faszt.Most ъgy бllнtom a gйpet,hogy lбtszon az is,
ahogy nйzem magam a tьkцrbe.A kйt tьkцr se rossz,az eggyikben lбtom magam szemből,a mбsikban azt,
ahogy izgatottan lesem magam jбtйk kцzbe.
Mбr nagyon sok kйpem gyьlt цssze. Kb 5000 db van mбr a merevlemezen, nem is lehet egyszerre бtnйzni őket.
Mindeggyiken йlveteg faszos jбtйkom, gerjedelmemtől hevьlt testem, szemйrmetlenьl,bujбn kitбrt mindenem
mutatom a gйpnek.
Hevűlten mutatom magamnak - magam, vбgyakozу, gerjedt mindenem, hogy amikor majd megnйzem,
akkor ismйt йrezzem a csodбs kйjt.
Йs, нgy is van ! - ha időnkйnt pergetem a kйpeket, akkor a kis pцcsцm йledni kezd,
megint kнvбnja a simogatбst, - йn meg markolбszom, buzgуn huzigбlom, йs nйzem tovбbb a szйp faszos,
segges felvйteleket. Lihegve, йlvezkedve izgatom magam, faszom gyorsan kemйnyedik,pompбszsan бll,
йs ismйt kнvбnja az elragadtatott, csodбs lelkes rejszolбst, йdes цnbaszбst!
Mindig ъgy йrzem, mintha belesбpadnйk a vбgyba, feszengek, йs nagyon kнvбnom az izgatу jбtйkot,
egйsz testem, nagy faszom, йs seggem simogatбsбt, kйjelgő, цrцmteli vonaglбsбt.
Mindig vбrom az йlvezйs előtti elragadtatott pillanatot, amikor a testem minden porcikбjaa kitцrni kйszьlő,
lьktetve gyцngyцző vбgyra figyel, majd nyilalva, forrуn kilцvelli csodбs nedьjйt!
Igy, hбt rejszolom magam, megbaszom magam - йlvezem...йs megint...megint!
Megint ъj kйpeket csinбlok, йlveteg faszos vбgyam, цnbaszуs kнvбnalmam sokszoros
ЦRЦMЙRE !



By geboza at 24,Sep,23 07:40
Igen ! Akkor vйgre leszophatnбm йs seggbe baszhatnбm sajбt magam !



By geboza at 24,Sep,23 07:37
Szia ! Йn is lefйnykйpezem, videуzom magam, hogy aztбn mint kнvьlбllу nйzzem a kйpeket ! Ez megint beindit йs nagyon sokszor erre / sajбt magamra / йlveztem el !
Fйnykйpezem magam!
Izgulok ! .....
Megvettem a gйpet, йs szeretnйk magamrуl csodбs meztelen kйpeket csinбlni.Szeretnйm lekapni azt amit a tьkцrbe lбtok,amikor csinбlom,jбtszok magammal, amikor kнvбnatos,mutatуs pуzaimba gyцnyцrkцdцm.Kicsit remeg a belsőm az izgalomtуl,jу ......
Csinбlom! - Vetkőzцk a gйp előtt.Letolom a nadrбgom,kis faszom kibuggyan,a vбrakozбstуl mбr бll is. Lьktetve mocorog,mutatja magбt! Mindent ledobok,йs csнpőmet előretolva,testem нvbe hбtrahajolva megmutatom a szйp merdő faszom! Lefйnykйpezem magam, йs a szйp bunkуs faszom,elцről,oldalrуl,йs hбtulrуl,йs alulrуl is.Aztбn,hбttal szйtvetett lбbbakkal előrehajolok,hogy mindenem lбtszon Szйp,seggem kerek domborai,tцkцm,йs бllу faszom.Mindkйt kйzzel belemarkolok a,szйp kerek seggembe,simogatom,aztбn az egyik ujjam a seggem szűk lukбba csъsztatom,йs megmarkolom a faszom.Ez is jу! Visszafordulok,йs бllуkйpszerűen megmutatom a gйpnek,a faszkiverйs йlvezetes pillanatait. Kezem izgatottan
markolбssza,hъzgбlja a gyцnyцrű faszt.Most ъgy бllнtom a gйpet,hogy lбtszon az is,ahogy nйzem magam a tьkцrbe.A kйt tьkцr se rossz,az eggyikben lбtom magam szemből,a mбsikban azt,ahogy izgatottan lesem magam jбtйk kцzbe. - Most a seggem jцn! Megsimogatom,megmarkolбszom,aztбn a műfasz vйgit odadцrgцlцm a kerek kis segglyukamhoz.Beleborzongok,ahogy hozzбйr! Уvatossan beljebb dugom,йrzem ahogy feszнti szйt a csodбs lukat.Nйzem a tьkцrbe,йs veszem a gйppel,csodбs lбtvбny! - Imбdom! Leteszem,йs fцlй gugolok.Finoman rбhъzуdok,rбьlцk.Elkezdek rъgуzni rajta,йs a műfьtyi hol eltűnik,hol előjцn.Mozgatom rajta a szйp valagam, le fel.SEGGEM VONAGLIK! Ritmikussan csъszkбlok a faszon,meredt faszom himbбlodzik a seggembe jбrу fasz ьtemйre. Nйzem,йs nйha fйnykйpezem.Megmarad a kйpeken ez a csodбs műbaszбs! Fйszkelődцk, jбr a seggem a műfaszon,a kezem is jбr a faszomon,йs nem is bнrom tovбbb!- Kilцvelek,előbb a seggembe dugattyъzу rъd miatt,aztбn rбrбntok,rбhъzok egy pбrat az уriбsira nőtt faszomra йs mйg eggyszer elйlvezek! Csodбs!!!
Mбr nagyon sok kйpem gyьlt цssze. Kb 5000 db van mбr a merevlemezen, nem is lehet egyszerre бtnйzni őket.

Mindeggyiken йlveteg faszos jбtйkom, gerjedelmemtől hevьlt testem, szemйrmetlenьl,bujбn kitбrt mindenem mutatom a gйpnek. Szйttбrt combjaim kцzцtt, meredten бllу faszom, vagy szйthъzott seggem, йs majdnem mindig a farkammal jбtszу kezemmel lбtszуdom a buja kйpeimen. - Lekaptam a vбgyamtуl gerjedt vonaglбsom sok-sok йlveteg pillanatбt, йs a rejszolбsba gцrnyedt testem xexis tartбsбt.
Lбtszik, hogy szeretem magam,szeretem, imбdom a meredten бllу szйp faszom,
kerek, formбs seggem. Lбtszik, hogy mennyire йlvezem a faszom rejszolбsбt, seggem megba- szбsбt. - Sok kйpen mutatom a kipucsнtott seggemből, nagy valagambуl kiбllу műfaszt.
Izgatottan dugom magam, йs szйp faszom бrbуca mйg magasabbra hбg! Feszűl, duzzad, lьktetve sajog, йs ahogy egy ьtemre jбratom a seggembe a faszt vele eggyьtt rejszolom a drбga kйjrudam - mindezt megцrцkнtem.
Hevűlten mutatom magamnak - magam, vбgyakozу, gerjedt mindenem, hogy amikor majd megnйzem, akkor ismйt йrezzem a csodбs kйjt.-
- йs, нgy is van ! - ha időnkйnt pergetem a kйpeket, akkor a kis pцcsцm йledni kezd,
megint kнvбnja a simogatбst, - йn meg markolбszom, buzgуn huzigбlom, йs nйzem tovбbb a szйp faszos, segges felvйteleket. Lihegve, йlvezkedve izgatom magam, faszom gyorsan kemйnyedik,pompбssan бll, йs ismйt kнvбnja az elragadtatott, csodбs lelkes rejszolбst, йdes цnbaszбst!
Mindig ъgy йrzem, mintha belesбpadnйk a vбgyba, feszengek, йs nagyon kнvбnom
az izgatу jбtйkot, egйsz testem, nagy faszom, йs seggem simogatбsбt, kйjelgő, цrцmteli vonaglбsбt. - Mindig vбrom az йlvezйs előtti elragadtatott pillanatot, amikor a testem minden porcikбjaa kitцrni kйszьlő, lьktetve gyцngyцző vбgyra figyel, majd nyilalva, forrуn kilцvelli csodбs nedьjйt!
Igy, hбt rejszolom magam, megbaszom magam - йlvezem...йs megint...megint!
Megint ъj kйpeket csinбlok, йlveteg faszos vбgyam, цnbaszуs kнvбnalmam sokszoros
ЦRЦMЙRE !



By geboza at 23,Sep,23 22:42
Kiprуbбltam йs nagyon jу йrzйs ! Annyira jу, hogy előszцr tъl hamar elйlveztem !



By geboza at 23,Sep,23 21:58
Nős vagyok йs a felesйgem nem tudja, hogy milyen sokat szexelek egyedűl, csak a sajбt magam gyцnyцrйre ! Az elйlvezбst sokбig kйsleltetem, mert nagyon imбdom a begerjed, бllу faszъ testem nйzni egy tьkцrből !



By geboza at 22,Sep,23 22:23



By geboza at 22,Sep,23 22:15
Igen ! Sokszor csinбltam, mert йjszakai ьgyeletbe amikor nem volt mбs dolgom, akkor a pihenőszobбba
levetkőzve fйl йjszakбkat tцltцttem el sajбt magam izgatva !
Van egy цnvallomбsom йs idemбsolom nektek :
Szeretem a meztelen testem fogdosni, gyъrni, gyцmцszőlni,йs felizgatni !
Йlvezem a forrуn kemйnyedő faszom finom lьktetйsйt, kemйny seggem simogatу markolбsбt.
Testem kйjelgő tekergйsйt, amikor a tьkцr előtt tetszelegve pуzolok,
йs mutogatom magamnak faszos jбtйkaim.
Jу, hogy igy van, mert mбr legalбbb szбzezerszer jбtszottam magammal
a tьkцr előtt, forrуn lihegő, izgatott, meredező faszъ бllapotba.
Buja йlvezettel, уrбkig йlveztem. йlveztettem magam !
Minden perce csodбs volt.Nagyon sok lihegő,sajбt testem izgatу, vбgyamtуl forrу
pillanatot йltem бt. Sokszor a remegйsig felfokozott gerjedelmemben
őrьlt extrбzisban szorongattam magam, йs az йlvezйs előtti pillanatokba lьktető,
nagy faszom !
Ugrбllva cibбltam,rejszoltam az йdes farkam, йs markolбsztam a valagam.
Nyцszцrцgve mondogattam: ЙDES FASZOM, DRБGA VALAGAM !
JAJ, DE SZERETLEK, HЪ, DE MEGBASZLAK !
Ha fogom, бllу faszom, akkor nйha ъgy йrzem, hogy sajбt magam fogom
йs йn egйszbe egy nagy fasz vagyok !

GЙZA



By geboza at 22,Sep,23 12:57
Szeretnйm megmutatni a hozzбm hasonlуknak az eddig nagyon titkolt jбtйkaim !
A nцim mellett sajбt magammal sokkal tцbbet йlvezkedtem, mint velьk, mert mбs
volt йs fйl napokig is tudtam нgy йlvezkedni. Rбszoktam a fйnykйpezйsre, hogy majd
azokon is lбssam нgy felizgultan magam. Most, hogy megцregedtem йs teli van a
szбmнtуgйpem a buja fйnykйpeimmel azt szeretnйm, hogy ti is lбssatok !



By geboza at 22,Sep,23 07:45
Negyvehбrom йves koromig egyenes, kйtgyerekes apuka voltam.
A sorsfordulуm az lett amikor szexfilmeken lбttam ahogy kurvбkat
seggbe is baszбk - azon elgondolkoztam !
Nekem is van segglukam - ez milyen lenne nekem ?
Mivel kнvбncsi lettem kйszitettem egy kicsit nagyobb műfaszt, mint az enyйm !
Sokбig kйszьlt, йs csiszolбs kцzbe nйha megsimogattam a kйszьlц faszt a pincйbe,
magammal incselkedve mбris azon jбrt az agyamvajon milyen lesz !?
Hбt mire oda jutottam, hogy meztelen seggel fцlй бlljak, a sok vбrakozбstуl nagy
izgalommal, gugoltam rб !
Mйg hozzбm se йrt, de mбr zsibongott a segglukam, йs gyorsabban szedtem a levegőt !
Jaj, mбr messziről йreztem a csupasz seggem, alatta a fasz hegyйt, йs egйsz testembe megrбzkуdtam
ahogy a műfasz vйge az бnuszomhoz йrt ! .....Jaj. .....jцtt....belйm.......feszнtette szйt a segglyukam,
йs előszцr йrzett furcsa йrzйstől sikamlуs vбgycseppeket lцvelt ki a faszom !
Azt hittem elйlveztem, de nem !......A bennem lйvő, seggem kitцmő fasztуl megvonaglott az egйsz testem,
йs vad vбggyal, йs ellenбllhatatlan hirtelensйggel martam rб a faszomra.....йs pбr hъzбs utбn, sokkal beljebbről,
mint mбskor, forrуbban, йs erőssebben lцveltem ki a nedvem ! .......
.Oh, jaj....ezt soha se felejtem.....ez volt йletem legerősebb elйlvezйse !!!
Уriбsi hatбssal volt rбm, йn Gйza meg lettem baszva, fel lettem csinбlva !
Az mit sem szбmнtott, hegy az csak egy műfasz volt, йn akkor is egy csodбnak йreztem a felfedezett seggem !
Nem csoda, hogy eztбn mйg nagyobb kнvбnбssal vбrtam az alkalmakat йs бllandуan erre gondoltam !
Tьrelmetlenűl vбrtam a kцvezkező lehetősйget !.......nem tudtam betelni vele, reggelente a munkahelyen verseket
нrtam magamrуl, a faszomrуl йs a seggemről !.....
Szerelmes lettem a sajбt magam izgatбsбba, felhevűlt kйjelgйsembe, de főleg abba, hogy йn Gйza megbaszom sajбt magam ! Igy lettem biszex йs azуta is бldom a sorsom !